HOME  |   NIEUWS  |   PROGRAMMA  |   STARTLIJSTEN  |   UITSLAGEN  |   FOTOALBUM  |   GASTENBOEK  |   CONTACT

Uitslagen Koningsdag 2017

 

Standaardklasse tot 3500 kg Pull 1 Finale
1 Klaas Jan Krale Staphorst International 844-S 105.75  
2 Rick van Ravenhorst Renswoude International 844-S 97.70  
3 Gert Hof Balkbrug White Oliver 782 92.46  
4 Willem-Jan Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 1630 92.26  
5 T. van Steenbergen Bennekom Fiat 880 89.78  
6 Pieter de With Hagestein Massey Ferguson 178 84.35  
7 Edwin Simonsz Veenendaal International 844-S 83.60  
8 Jouk Mussche Staphorst International 724 81.02  
9 Tobias van den Heuvel Ederveen Volvo BM 350 76.49  
           
Standaardklasse tot 4500 kg Pull 1 Finale
1 Ton van Helten Geldermalsen Massey Ferguson 1080 102.78 91.87
2 Henk van den Brandhof Ederveen Case CS 94 103.25 91.12
3 Albert van de Bruinhorst Renswoude International 844-S 102.60 85.67
4 Harm Mulder Staphorst International 1046 105.70 84.70
5 Kees van Harten Barneveld Steyr 9094 101.86  
6 Gert Nap Lunteren Case JXU 85 101.65  
7 Bertho Overeem Ede Valmet 705 101.21  
8 Wilbert van Ginkel Bennekom Steyr 870 100.88  
9 Arjen Haalboom Bennekom Fiat 850 DT 100.82  
10 Johan van de Haar Lunteren International 856 XL 97.43  
11 Henri de Groot Gorinchem Massey Ferguson 399 94.24  
12 Gert van Laar Kesteren Deutz 10006 94.05  
13 Jacob Russcher Staphorst International 844-S 94.00  
14 Gerold van de Haar Ederveen Case International 4240 XL 92.29  
15 Berry van Panhuis Ermelo International 844-S 91.81  
16 Willem van de Hoef Lunteren International 844-S 91.50  
17 Klaas Kooiker Staphorst International 844-S 89.51  
           
Standaardklasse tot 5500 kg Pull 1 Finale
1 Jacco Overeem Ede Valmet 905 106.74 93.01
2 Kees Jochemsen Ede International 1046 106.29 91.46
3 Christoffel Verschuur Hoevelaken Ford 8210 108.06 90.92
4 Nico Drost Kootwijkerbroek Fendt 614 S 106.40 88.89
5 Wesley de With Vianen Massey Ferguson 1130 106.00  
6 Roelof Russcher Staphorst International 1246 105.21  
7 Klaas Roelof Boldewijn Staphorst International 1246 104.43  
8 Christa Gerrits Veenendaal International 1246 100.91  
9 Jacob Methorst Oudehorne Valmet 705 99.82  
10 Henk van Engelen Nunspeet Ford 8100 96.03  
11 Erik van Laar Kesteren Deutz 10006 95.20  
12 Harm Jan Achterstraat Bennekom Valtra 6400 94.48  
13 Arjan Janssen Otterlo Valmet 855 94.27  
14 Ronald van Ede Ede Steyr 8120 91.92  
15 Stefan van Ede Ede Steyr 9086 91.51  
16 Woutjan Ferweda Lunteren John Deere 6400 82.24  
17 Frank van de Scheur Rhenen Deutz-Fahr DX 4.70 79.13  
           
Standaardklasse tot 7000 kg Pull 1 Finale
1 Peter Jochemsen Bennekom Case International 1255 XL 94.03  
2 Johan van de Haar Lunteren Fendt 514 C 90.02  
3 Gert Druyff Lunteren Case International 1455 XL 86.18  
4 Gijsbert Achterstraat Bennekom Ford 9700 83.35  
5 Wouter van Luttikhuizen Ederveen International 1246 83.26  
6 Alfred Hazeleger Renswoude Case International 1455 XL 82.84  
7 Henk Bouwman Punthorst John Deere 6920 82.81  
8 Bart van de Hoef Lunteren International 1246 82.63  
9 Gerrit Kampert Harskamp Fendt 512 C 82.55  
10 Benny Vliek Ermelo Fendt 716 82.16  
11 Bert van den Brink Barneveld International 1246 79.10  
12 Remco van de Craats Renswoude Case International 1455 XL 78.84  
13 Jarno Hartkamp Heino Ford 7740 SLE 77.64  
14 Albert Mulder Kootwijkerbroek Volvo BM 810 72.86  
15 Jan Harke Staphorst International 1466 69.51  
16 Johan van Schoonhoven Lunteren Case International 1255 XL 68.88  
17 Team Versteeg Harskamp International 1246 67.25  
18 Harmen Kooiker Staphorst Case International 1455 XL 66.92  
           
Standaardklasse tot 9000 kg Pull 1 Finale
1 Nico den Hartog Schoonrewoerd Ford TW-25 103.08  
2 Jeroen Hop Nijkerk Case International 1455 XL 99.60  
3 Evander van Beek Lunteren Case International 1455 XL 99.48  
4 Klaas Ruinemans Achterberg Case International 1455 XL 97.17  
5 Mees van Laar Barneveld Fendt 614 LSA 96.53  
6 Aart Pater Harskamp Fendt 614 LS 94.44  
7 Jan Willem van den Berg de Valk Fendt 615 LSA 93.48  
8 Marcel Dirksen Lunteren Fendt 615 LSA-E 93.08  
9 Hendrik Jan van de Kaa Renswoude Case International 1455 XL 92.32  
10 Gerard van Dijk Wekerom New Holland T7220 91.31  
11 Teun Kap Renswoude Fendt 816 90.12  
12 Erwin Berkelaar Kootwijkerbroek Case International 1455 XL 79.12  
13 Ruben van Steenbergen Bennekom Fiat 180-90 DT DNS  
           
Standaardklasse tot 11000 kg Pull 1 Finale
1 Evert Kraaij Nijkerk Case International 7250 103.18 94.58
2 Johan van de Haar Lunteren John Deere 7710 104.62 92.91
3 Gerrit Buitenhuis Elspeet Fendt 820 101.58 92.50
4 J. van den Hardenberg Elspeet Fendt 824 101.64 90.21
5 René Mulder Staphorst John Deere 4955 101.22  
6 Jeroen Peppelenbos Nieuw-Heeten Fendt 916 98.45  
           
Sport 2,5 ton Competitie TOP Pull 1 Finale
1 Jelle van de Rijt Venhorst Red Passion F.P. 106.07
2 Aart de With Hagestein Little Red Poison F.P. 104.28
3 Wouter van Eijden Schalkwijk Van Eijden 109.31 100.88
4 René Vliek Putten Rednix F.P. 98.74
5 Wilco van den Brandhof Renswoude Small Bassie 106.96 94.98
6 Kees Hoegen Speuld Neighbours Nightmare 104.29  
7 John Klarenbeek Lunteren Bad Medicine 104.21  
8 Henk Jan Rijneveld Bodegraven Zero Tolerance 103.36  
9 Henry van de Scheur Bunschoten Black Smoke 102.71  
10 Henk Schoonhoven Oosterwolde (Gld) Bandito 101.97  
11 Jeroen van Schaik Woerden Calimero 99.09  
12 Gert ten Brummeler Vinkeveen Kleine Beer 98.75  
13 Steven van Ede Renswoude Adriaan 98.06  
           
Sport 4,5 ton Competitie TOP Pull 1 Finale
1 Henri van Roselaar Putten Blue Force 105.58 98.41
2 Dirk Schipper Putten Brother Deere 101.75 96.21
3 Henk Ridder Oldekerk Bull's Eye 101.73 94.03
4 Jan Roseboom Ede Passion for Power 102.83 92.87
5 Cor Braakman Laren (Gld) Red Expectation 103.31 90.94
6 Wouter Peelen Harskamp Blue Risk 100.61  
7 Bert Kooij Leerbroek Full Speed 97.29  
8 Hans Kester IJsselstein Gas d'r Bi-j 97.03  
9 Ronald van de Werken Sleeuwijk Just Blue 96.62  
10 Hans van Dijk Zeeland Van Dijk 95.95  
11 Michel de Kreij Hoogblokland Baby Kreij 90.54  
12 Dik van Veldhuizen Ede Secret Power 90.42  
13 Dennis Stroobosscher Grijpskerk De Groene Buffel 32.61  
14 Robert de Kreij Schelluinen De Blauwe Kreij HP  
           
Supersport 3,4 ton Competitie PROMO Pull 1 Finale
1 Nick Rasenberg Made Swedish Legend 96.55  
2 Pieter Paans Werkendam Never Satisfied 92.22  
3 Kees van Daalen Achterberg Red Indian 91.30  
4 René Slotboom Neede De Gebroeders 88.84  
5 Arend-Jan Lam Everdingen You'll Never Know 85.74  
           
Supersport 3,4 ton Competitie TOP Pull 1 Finale
1 William Pullens Heusden Spetsnaz 90.40  
2 Arjen de Beer Oudenbosch De Beer 89.91  
3 Henri Tuenter Terborg 4rus 89.91  
4 Richard Sprenkels Klein Zundert Sprenkels 88.54  
5 Gerbrand Roelofsen Harskamp Red Pearl 87.90  
6 Albert Kin Staphorst Dancing on Wheels 87.61  
7 Albert Ruyten Oudenbosch Bartje 85.90  
8 Jan-Bas Zijderveld Noordeloos Working Power 83.58  
9 Henk Donkersteeg Kootwijkerbroek Forever Blue 82.67  
10 Pieter van Moort Nunspeet Golden Eagle 82.31  
11 Evert Jan Hendriks Beemte Broekland Forza Fiat 81.44  
12 Jan van Baar Westbeemster Orange Adventure 64.84  
13 Arno Wennekers Lisserbroek Moody Blue DNS  
           
Supersport 3,6 ton Competitie TOP Pull 1 Finale
1 Theo Pellegrom Meteren Greenstar F.P. 108.88
2 Arjo Hardeman Ederveen Six Fighter F.P. 99.71
3 Bart Botermans Halsteren Triple X 104.59 92.82
4 Johan Muller Halsteren Blue Tiger F.P. DISK
5 Stef Buiks Rijsbergen Buiks 101.28  
6 Maikel Raats Achtmaal Our Dream 97.97  
7 Joan de Visser Aagtekerke The Red Bunny 96.40  
8 Reinier Sundermeijer Voorst Proud Eagle 94.61  
9 Paul Beniers Gemert Cobra XL 88.89  
10 Henri Overeem Ede De Groene Aardbei 84.20  
11 Hendrik Jan van de Kaa Renswoude Bassie 81.18  
12 Jos Konijn Lunteren Bad Romance 75.84  
13 Evert van Kruistum Scherpenzeel Blue Belle 70.77  
14 Dirk van Wolfswinkel Bennekom Dynamite 23.17  
           
Supersport 4,5 ton Competitie TOP Pull 1 Finale
1 Laurens den Boer Molenaarsgraaf Simply Green F.P. 101.50
2 Henri Versluis Zijderveld Red Impact 104.92 100.50
3 Arjan Bloemert Staphorst Up and Down 101.81 93.63
4 Gerard Hofstede Staphorst Van Stappust F.P. 91.69
5 Wim Hendriksen Ruurlo Red Devil 101.10  
6 Jurrien van de Geer Overberg Secret of the Valley 98.55  
7 Henk Westerink Oldebroek MeterVreter 97.53  
8 Eddie van Eekelen Hoeven Peeters 95.22  
9 Martien van den Berg Wekerom The Mystery 94.57  
10 Rolf Bouwmans Bakel Maximum Massey 93.03  
11 Gerard Hopmans Wouw Black Magic 92.11  
12 Gerard Sikes Ysselsteyn White Shadow 91.31  
13 Arrie van de Lagemaat Lunteren Wild Pirate 90.22  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Webdesign: WebThisSign - Barneveld    CMS: BeheerDeSite.nl

SUB-SPONSORS:




SPONSORS: